1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
24 czerwca 2024

Toyota PROACE MAX

Fenomenalny debiut na rynku

Toyota PROACE MAX - Nowy standard wśród dużych vanów

Toyota PROACE MAX to nowy model dużego vana, który zadebiutował na rynku z ogromnym entuzjazmem ze strony klientów flotowych i indywidualnych. Rekordowe tempo rezerwacji pierwszych egzemplarzy wskazuje, że samochód ten spełnia oczekiwania wymagających użytkowników. Jakie kluczowe atuty wyróżniają Toyotę PROACE MAX?

Wszechstronna funkcjonalność

Jednym z głównych atutów Toyoty PROACE MAX jest jej wszechstronność. Model ten oferuje szeroką gamę rozmiarów nadwozia, od furgonów po wersje osobowe, co pozwala na dopasowanie go do różnorodnych potrzeb użytkowników. Imponujące parametry techniczne, w tym ładowność do 1530 kg oraz przestrzeń ładunkowa do 17 m³, czynią z PROACE MAX niezwykle funkcjonalne auto dostawcze.

Zaawansowane technologie

Toyota PROACE MAX wyróżnia się również bogatym wyposażeniem w nowoczesne systemy technologiczne. Samochód oferuje m.in. 10-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność ze smartfonami oraz innowacyjne cyfrowe lusterko wsteczne. Na uwagę zasługuje również pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, takich jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia czy inteligentny tempomat adaptacyjny.

Konkurencyjne warunki zakupu

Toyota PROACE MAX jest oferowana na niezwykle atrakcyjnych warunkach finansowania i gwarancji. Model ten objęty jest 3-letnią lub 1 000 000 km gwarancją, a oferty leasingowe pozwalają na dopasowanie comiesięcznych rat do indywidualnych potrzeb klientów.

Szeroki wybór silników

Pod maską Toyoty PROACE MAX znajdziemy niezawodne silniki Diesla o pojemności 2,2 litra, dostępne w trzech wersjach mocy: 120 KM, 140 KM i 180 KM. Zapewniają one imponujący moment obrotowy, gwarantując wydajną i dynamiczną pracę w różnorodnych zastosowaniach. Podsumowując, Toyota PROACE MAX to nowy standard wśród dużych vanów. Model ten łączy wszechstronność zastosowań, nowoczesne technologie i atrakcyjne warunki zakupu, stając się doskonałym wyborem dla firm i klientów indywidualnych poszukujących niezawodnego i funkcjonalnego pojazdu dostawczego. Dodatkowe korzyści dostępne w salonach Toyota Czajka, takie jak ekskluzywne pakiety serwisowe czy preferencyjne finansowanie, czynią z PROACE MAX jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję na rynku.