1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
18 czerwca 2024

Toyota Camry

Nowa generacja luksusu i efektywności

Toyota Camry - Kwintesencja nowoczesnego luksusu

Toyota Camry to legendarny model, który właśnie doczekał się gruntownej modernizacji. Nowa generacja tego samochodu łączy w sobie sportowy charakter, zaawansowane technologie i imponujący napęd hybrydowy. Jakie nowe atuty oferuje odświeżona Toyota Camry?

Hybryda piątej generacji - szczyt innowacji Toyoty

Kluczową nowością w nowej Toyocie Camry jest zastosowanie napędu hybrydowego piątej generacji. Ten zaawansowany układ generuje moc 231 KM, pozwalając na dynamiczne przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy. Jednocześnie średnie zużycie paliwa wynosi jedynie 5,1 l/100 km, co czyni z Camry wyjątkowo oszczędne i ekologiczne auto.

Sportowy design i luksusowe wnętrze

Nowa odsłona Camry wyróżnia się śmiałą, sportową stylistyką nadwozia. We wnętrzu samochodu znajdziemy liczne elementy wykończenia premium, takie jak skórzana tapicerka, wentylowane fotele czy trzystrefowa klimatyzacja w topowej wersji Executive. Camry oferuje również zaawansowane systemy multimedialne i personalizowane cyfrowe zegary.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu

Nowa Toyota Camry może pochwalić się bogatym pakietem systemów bezpieczeństwa, w tym najnowszym układem Toyota T-MATE. Samochód wyposażono również w innowacyjne rozwiązania, takie jak cyfrowe lusterko wsteczne czy wyświetlacz head-up, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywne wersje wyposażenia i atrakcyjne finansowanie

Nowa Camry dostępna jest w trzech ekskluzywnych wersjach wyposażenia - Comfort, Prestige i Executive. Ceny rozpoczynają się od 185 900 zł, a leasing KINTO ONE pozwala na comiesięczne raty już od 1648 zł netto. Podsumowując, nowa Toyota Camry to kwintesencja nowoczesnego luksusu. Samochód ten łączy sportowy charakter, zaawansowane technologie i imponujący napęd hybrydowy, zapewniając niezrównane wrażenia z jazdy przy zachowaniu wysokiej efektywności i prestiżowego wykończenia. Odwiedzając salony Toyota Czajka, klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, atrakcyjne opcje finansowania oraz kompleksową opiekę posprzedażową, co czyni z Camry jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję.