1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
8 lipca 2024

Toyota Camry

Lider w zachowaniu wartości

Toyota Camry: Praktyczne rozwiązanie dla firm i klientów indywidualnych

Toyota Camry to model, który od lat buduje swoją renomę na polskim rynku nie tylko jako samochód o znakomitej jakości, ale także jako pojazd zapewniający zoptymalizowane koszty użytkowania. Co sprawia, że Camry jest tak chętnie wybierana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych?

Atrakcyjne koszty eksploatacji

Jednym z kluczowych atutów Toyoty Camry jest jej imponująca wartość rezydualna. Według danych, nawet po 3 latach użytkowania i przebiegu 60 000 km, model ten zachowuje aż 64,3% swojej początkowej wartości - to wyjątkowy wynik w tej klasie samochodów. Takie zachowanie wartości przekłada się na atrakcyjne raty leasingowe oraz zoptymalizowane koszty użytkowania floty firmowej.

Zaawansowane technologie i komfort

Oprócz niezawodności i trwałości, Toyota Camry wyróżnia się także bogatym wyposażeniem. Samochód dostępny jest w wersji hybrydowej, która łączy wysoką efektywność paliwową i niską emisję spalin z nowoczesnym napędem. Ponadto, Camry oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa z pakietem Toyota Safety Sense, a także zaawansowany system multimedialny z integracją Apple CarPlay i Android Auto. Topowe wersje wyposażone są również w liczne udogodnienia, takie jak skórzana tapicerka, elektrycznie regulowane fotele czy podgrzewana kierownica, zapewniając wysokiej klasy komfort podróżowania.

Doceniana przez ekspertów

Doskonała reputacja Toyoty Camry znajduje odzwierciedlenie w prestiżowych rankingach branżowych. Model ten regularnie zajmuje czołowe miejsca w renomowanych badaniach przeprowadzanych przez takie instytucje, jak Consumer Reports czy J.D. Power. To potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności tego samochodu.

Dodatkowe korzyści w salonach Toyota Czajka

Decydując się na zakup Toyoty Camry w salonach Toyota Czajka, klienci mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści. Oprócz atrakcyjnych ofert finansowania, salon oferuje ekskluzywne pakiety serwisowe, rozszerzone gwarancje oraz specjalne rabaty na akcesoria. Profesjonalni doradcy zapewnią również indywidualne podejście i pomogą dobrać optymalną konfigurację samochodu. Podsumowując, Toyota Camry to model, który łączy w sobie niezawodność, trwałość i ekonomiczność eksploatacji. Jego imponująca wartość rezydualna, zaawansowane technologie i wysoki komfort sprawiają, że jest on chętnie wybierany zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy poszukujące praktycznego i opłacalnego samochodu. Dodatkowe korzyści dostępne w salonach Toyota Czajka czynią z Camry jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję na polskim rynku.