Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Kontakt - Toyota Bytom

Telefony (Bytom):

 

Centrala 32  78 77 900
Fax. 32 78 77 907
Dział handlowy 32  78 77 902, 918, 935
Serwis 32 78 77 906, 912, 920, 916
Dział części 32 78 77 933, 925
Stacja diagnostyczna 32 78 77 915
Samochody używane 32 78 77 904

 

Dane Kontaktowe Pracowników

 

Recepcja
Beata Gorzelak
Monika Haładus
Zuzanna Markiewka
Sara Stępień

Specjalista ds. Kontaktu z Klientami
Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl 32 78 77 900

Salon
Piotr Buratyński p.buratynski@toyota-bytom.pl 604 148 948,  32 78 77 935
Tomasz Bernacki t.bernacki@toyota-chorzow.pl 693 985 503,  32 78 77 919
Dominik Rudzki d.rudzki@toyota-chorzow.pl 604 153 353,  32 78 77 916
Piotr Grzyb p.grzyb@toyota-bytom.pl 532 786 531, 32 78 77 902
Kierownik: Norbert Kiełbowicz n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl  32 34 97 904

Samochody używane
Daniel Broll d.broll@toyota-bytom.pl 604 156 856,  32 78 77 904
Michał Wątrobiński m.watrobinski@toyota-bytom.pl 693 985 507,  32 78 77 904

Serwis
Ireneusz Szczyrba i.szczyrba@toyota-bytom.pl 604 148 748,  32 78 77 920
Daniel Czuch d.czuch@toyota-bytom.pl 604 149 549,  32 78 77 912
Piotr Bal p.bal@toyota-chorzow.pl 693 995 510,  32 78 77 906
Mariusz Gierat m.gierat@toyota-bytom.pl 693 995 508, 32 78 77 918

Recepcja Serwisu
recepcja.serwisu@toyota-bytom.pl 604 451 851,  32 78 77 910

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing
Sabina Gierczyk kredyty@toyota-bytom.pl

604 452 152,  32 78 77 929

Ewelina Grudzińska kredyty@toyota-bytom.pl 604 451 851,  32 78 77 929
Karolina Mazur kredyty@toyota-bytom.pl 32 78 77 929

Części i akcesoria
Bogdan Dudek b.dudek@toyota-bytom.pl 604 149 649,  32 78 77 933
Dawid Wojtaszek d.wojtaszek@toyota-bytom.pl 698 498 512,  32 78 77 933

Stacja diagnostyczna
Marek Nowakowski m.nowakowski@toyota-bytom.pl 32 78 77 915
Korneliusz Dworaczek k.dworaczek@toyota-bytom.pl

Dział Blacharsko Lakierniczy
Dyrektor Marcin Adamczyk m.adamczyk@toyota-bytom.pl 604 152 752
Kamil Biedroń k.biedron@toyota-bytom.pl 32 78 77 914
Sławomir Smutkiewicz s.smutkiewicz@toyota-bytom.pl 693 965 501, 32 78 77 914
Adrian Szczerbiński a.szczerbinski@toyota-bytom.pl 604 307 234,  32 78 77 914
Kazimierz Kania k.kania@toyota-bytom.pl 691 394 452,  32 78 77 938

Księgowość
Zuzanna Pawelak  Główna Księgowa z.pawelak@toyota-bytom.pl 32 78 77 900
Manuela Stasz m.stasz@toyota-bytom.pl 604 156 956, 32 78 77 901

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu Jerzy Czajka

j.czajka@toyota-bytom.pl 32 78 77 900
V-ce Prezes Zarządu Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Jacek Czajka jacek.czajka@toyota-bytom.pl

V-ce Prezes Zarządu Mateusz Malok

m.malok@toyota-bytom.pl

V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak

w.misiak@toyota-bytom.pl

V-ce Prezes Zarządu Janusz Jabłko

j.jablko@toyota-chorzow.pl
Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK