Kontakt - Toyota Bytom

Telefony (Bytom):

 

Centrala 32  78 77 900
Fax. 32 78 77 907
Dział handlowy 32  78 77 902, 918, 935
Serwis 32 78 77 906, 912, 920, 916
Dział części 32 78 77 933, 925
Stacja diagnostyczna 32 78 77 915
Samochody używane 32 78 77 904

 

Dane Kontaktowe Pracowników

 


Recepcja

Monika Lorek biuro@toyota-bytom.pl 604 451 851 32 78 77 900
Zuzanna Markiewka
Natalia Kretek

Dział kontaktu z Klientami

Hanna Czajka - Kierownik hanna.czajka@toyota-bytom.pl 32 78 77 900
Anna Głuszyńska a.gluszynska@toyota-chorzow.pl 604 305 902 32 34 97 955
Karina Musik-Megger k.musik-megger@toyota-chorzow.pl 604 453 653 32 34 97 948
Anna Müller a.muller@toyota-chorzow.pl 693 965 505

Salon

Norbert Kiełbowicz - Kierownik n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl 32 34 97 904
Piotr Buratyński p.buratynski@toyota-bytom.pl 604 605 222 32 78 77 935
Tomasz Bernacki t.bernacki@toyota-chorzow.pl 693 985 503 32 78 77 919
Dominik Rudzki d.rudzki@toyota-chorzow.pl 604 153 353 32 78 77 916

Samochody używane

Magdalena Biełanowicz m.bielanowicz@toyota-chorzow.pl 32 78 77 904
Daniel Broll d.broll@toyota-bytom.pl 604 156 856 32 78 77 904
Michał Wątrobiński m.watrobinski@toyota-bytom.pl 693 985 507 32 78 77 904

Samochody użytkowe

Łukasz Kańtoch l.kantoch@toyota-bytom.pl 734 213 273 32 78 77 900
Adam Mariański a.marianski@toyota-bytom.pl 604 304 026

Serwis

Ireneusz Szczyrba - Kierownik i.szczyrba@toyota-bytom.pl 604 148 748 32 78 77 920
Daniel Czuch d.czuch@toyota-bytom.pl 604 149 549 32 78 77 912
Piotr Bal p.bal@toyota-bytom.pl 693 995 510 32 78 77 906
Witold Biegiesz w.biegiesz@toyota-bytom.pl 604 453 253 32 78 77 926
Mariusz Gierat m.gierat@toyota-bytom.pl 693 995 508 32 78 77 918
Andrzej Wiśniowski a.wisniowski@toyota-bytom.pl 734 213 271
Recepcja serwisu recepcja.serwisu@toyota-bytom.pl 604 451 851 32 78 77 910

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing

Sabina Gierczyk kredyty@toyota-bytom.pl 604 452 152 32 78 77 929
Ewelina Grudzińska

Części i akcesoria

Dawid Wojtaszek d.wojtaszek@toyota-bytom.pl 32 78 77 933
Paweł Kostecki p.kostecki@toyota-bytom.pl 32 78 77 932

Stacja diagnostyczna

Korneliusz Dworaczek k.dworaczek@toyota-bytom.pl 32 78 77 915

Dział Blacharniczo-Lakierniczy

Marcin Adamczyk - Dyrektor m.adamczyk@toyota-bytom.pl 604 152 752 32 78 77 914
Kazimierz Kania k.kania@toyota-bytom.pl 691 394 452 32 78 77 914
Anna Nawrat a.nawrat@toyota-bytom.pl 693 985 506 32 78 77 914
Mariusz Wielgus m.wielgus@toyota-bytom.pl 604 307 234 32 78 77 914
Dorota Oleksiak d.oleksiak@toyota-bytom.pl 604 153 853 32 78 77 914

Księgowość

Zuzanna Pawelak - Główna Księgowa z.pawelak@toyota-bytom.pl 32 78 77 908
Małgorzata Dombek m.dombek@toyota-bytom.pl 32 78 77 936
Manuela Stasz m.stasz@toyota-bytom.pl 604 156 956 32 78 77 901

Zarząd

Prezes Zarządu Mateusz Malok m.malok@toyota-bytom.pl   32 78 77 900
V-ce Prezes Zarządu Jacek Czajka jacek.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 900
V-ce Prezes Zarządu Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 900

Prokurenci

Prokurent Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl   32 78 77 900
Prokurent Waldemar Misiak w.misiak@toyota-bytom.pl   32 78 77 900
Prokurent Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl   32 34 97 900
Prokurent Janusz Jabłko j.jablko@toyota-chorzow.pl   32 34 97 900
Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.