Autoryzowany Dealer Toyoty
Czajka-Auto
ul. Strzelców Bytomskich 66D
41-902 Bytom
tel. 32 / 78-77-900 fax. 32 / 78-77-907
ul. Drogowa Trasa Średnicowa 55
41-506 Chorzów
tel. 32 / 34-97-900 fax. 32 / 34-97-907
Aygo

Nowe Aygo

Od 28 900 zł

Yaris 2014

Yaris

Od 38 100 zł

Yaris Hybrid 2014

Nowy Yaris

Od 40 100 zł

Auris

Od 55 900zł

Auris Touring Sporting

Od 60 900 zł

Corolla

Corolla

Od 60 900 zł

Verso

Verso

Od 65 990 zł

Avensis

Avensis

Od 69 900 zł

GT 86

GT 86

Już od 109 900 zł

Prius

Prius

Od 114 900 zł

Prius

Prius Plug-In

Od 114 900 zł

Prius

Prius Plus

Od 114 900 zł

Rav4

RAV4

Od 89 900 zł

Land Cruiser

Land Cruiser

Od 199 000 zł

Land Cruiser V8

Land Cruiser V8

Od 399 000 zł

Hilux

Hilux

Od 110 000 zł

Proace

ProAce

Od 73 900 zł

promocje Toyota
 

Promocje

Kontakt Chorzów

Telefony (Chorzów):

centrala /32 / 34-97-900
fax. /32 / 34-97-907
dział handlowy /32 / 34-97-902, 922, 923, 925
serwis /32 / 34-97-914 do 917
dział części /32 / 34-97-931 do 932
stacja diagnostyczna /32 / 34-97-939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

Recepcja

Sara Stępień
Anna Krótki

 

biuro@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-900

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu          Jerzy Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Halina Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Wojtek Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Jacek Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Mateusz Malok
V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak
V-ce Prezes Zarządu  Janusz Jabłko

 

j.czajka@toyota-bytom.pl
h.czajka@toyota-bytom.pl
w.czajka@toyota-bytom.pl
jacek.czajka@toyota-bytom.pl
m.malok@toyota-bytom.pl
w.misiak@toyota-bytom.pl
j.jablko@toyota-chorzow.pl

 

 



32 / 34-97-900

Salon

Marcin Łukaszczuk
Maciej Gendera
Mirosław Gładuń
Dominik Rudzki

 

m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl
m.gendera@toyota-chorzow.pl
m.gladun@toyota-chorzow.pl
d.rudzki@toyota-chorzow.pl

 

693-985-502
660-696-882
604-151-951
604-153-353

 

32 / 34-97-923
32 / 34-97-925
32 / 34-97-922
32 / 34-97-904

Samochody używane

Arkadiusz Motyka

 

a.motyka@toyota-chorzow.pl

 

604-452-852

 

32 / 34-97-934

Recepcja serwisu

Klaudia Chilińska

 

recepcja.serwisu@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-955

Serwis

Adam Mika
Piotr Woźnica
Paweł Klimczyk
Anna Głuszyńska
Krzysztof Siuda



a.mika@toyota-chorzow.pl
p.woznica@toyota-chorzow.pl
p.klimczyk@toyota-chorzow.pl
a.gluszynska@toyota-chorzow.pl
k.siuda@toyota-chorzow.pl



602-486-586
604-153-953
604-452-652
604-305-902
 



32 / 34-97-914
32 / 34-97-916
32 / 34-97-918
32 / 34-97-957
32 / 34-97-919

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing

Iwona Rosikoń
Agnieszka Pietras

 

kredyty@toyota-chorzow.pl
kredyty@toyota-chorzow.pl

 

604-153-853
602-281-353

 

32 / 34-97-929
32 / 34-97-929

Sprzedaż flotowa

Arkadiusz Lazar
Grażyna Chmiel
 



a.lazar@toyota-chorzow.pl
g.chmiel@toyota-chorzow.pl
 



693-985-509
693-985-504
 



32 / 34-97-921
32 / 34-97-902
 

Administracja flotowa

Jarosław Lorenz


j.lorenz@toyota-chorzow.pl


604-457-657

32 / 34-97-956

Części i akcesoria

Piotr Tomczyk
Bartłomiej Pielorz

 

p.tomczyk@toyota-chorzow.pl
b.pielorz@toyota-bytom.pl

 

604-149-749
604-149-849

 

32 / 34-97-931
32 / 34-97-931

Dział Blacharsko-Lakierniczy

Marek Mołdawa
Dawid Szymański



m.moldawa@toyota-chorzow.pl
d.szymanski@toyota-chorzow.pl



604-452-752 
600-938-238



32 / 34-97-930
32 / 34-97-930

Kontakty z klientami

Hanna Czajka
Natalia Szczyrba
Klaudia Grek

 

hanna.czajka@toyota-bytom.pl
n.szczyrba@toyota-bytom.pl
k.grek@toyota-chorzow.pl



604 305 554
602 281 275
32 / 34 97 958



32 / 34-97-917

Stacja diagnostyczna

Roman Drzewiecki
Sebastian Chwesiuk



skp@toyota-chorzow.pl
 

 


32 / 34-97-939