Autoryzowany Dealer Toyoty Czajka-Auto Sp. z o.o.
ul. Strzelców Bytomskich 66D, 41-902 Bytom, tel. 32 / 78-77-900, fax. 32 / 78-77-907
ul. Drogowa Trasa Średnicowa 55, 41-506 Chorzów, tel. 32 / 34-97-900, fax. 32 / 34-97-907

 

Telefony (Chorzów):

centrala /32 / 34-97-900
fax. /32 / 34-97-907
dział handlowy /32 / 34-97-902, 922, 923, 925
serwis /32 / 34-97-914 do 917
dział części /32 / 34-97-931 do 932
stacja diagnostyczna /32 / 34-97-939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

Recepcja

Sara Stępień
Anna Krótki
Dominika Kunicka

 

biuro@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-900

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu          Jerzy Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Halina Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Mateusz Malok
V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak
V-ce Prezes Zarządu  Janusz Jabłko

 
j.czajka@toyota-bytom.pl
h.czajka@toyota-bytom.pl
m.malok@toyota-bytom.pl
w.misiak@toyota-bytom.pl
j.jablko@toyota-chorzow.pl

 

 

32 / 34-97-900

Salon

Marcin Łukaszczuk
Maciej Gendera
Mirosław Gładuń
Dominik Rudzki

 

m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl
m.gendera@toyota-chorzow.pl
m.gladun@toyota-chorzow.pl
d.rudzki@toyota-chorzow.pl

 

693-985-502
660-696-882
604-151-951
604-153-353

 

32 / 34-97-923
32 / 34-97-925
32 / 34-97-922
32 / 34-97-904

Samochody używane

Arkadiusz Motyka
Mariusz Budziński

 

a.motyka@toyota-chorzow.pl
m.budzinski@toyota-chorzow.pl

 

604-452-852
604-304-026

 

32 / 34-97-934
32 / 34-97-934

Recepcja serwisu

Klaudia Chilińska

 

recepcja.serwisu@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-950

Serwis

Kierownik serwisu - Tomasz Kacprzyk
Adam Mika
Piotr Woźnica
Paweł Klimczyk
Anna Głuszyńska

 

t.kacprzyk@toyota-chorzow.pl
a.mika@toyota-chorzow.pl
p.woznica@toyota-chorzow.pl
p.klimczyk@toyota-chorzow.pl
a.gluszynska@toyota-chorzow.pl

 

604 453 253
602-486-586
604-153-953
604-452-652
604-305-902

 

32 / 34-97-919
32 / 34-97-914
32 / 34-97-916
32 / 34-97-918
32 / 34-97-957

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing

Iwona Rosikoń
Agnieszka Pietras

 

kredyty@toyota-chorzow.pl
kredyty@toyota-chorzow.pl

 

604-153-853
602-281-353

 

32 / 34-97-929
32 / 34-97-929

Sprzedaż flotowa

Arkadiusz Lazar
 



a.lazar@toyota-chorzow.pl

 



693-985-509
 



32 / 34-97-921
 

Administracja flotowa

Jarosław Lorenz


j.lorenz@toyota-chorzow.pl



604-457-657


32 / 34-97-956

Części i akcesoria

Piotr Tomczyk
Dariusz Dudek
Bartłomiej Pielorz

 

p.tomczyk@toyota-chorzow.pl
d.dudek@toyota-chorzow.pl
b.pielorz@toyota-bytom.pl

 

604-149-749
604-152-652
604-149-849

 

32 / 34-97-931
32 / 34-97-931
32 / 34-97-931

Dział Blacharsko-Lakierniczy
Marek Mołdawa
Dawid Szymański


m.moldawa@toyota-chorzow.pl

d.szymanski@toyota-chorzow.pl


604-452-752 
600-938-238


32 / 34-97-930
32 / 34-97-930

Kontakty z klientami

Hanna Czajka
Natalia Szczyrba
Klaudia Grek

 

hanna.czajka@toyota-bytom.pl
n.szczyrba@toyota-bytom.pl
k.grek@toyota-chorzow.pl



602 281 275
32 / 34 97 958
32 34 97 935

 

Stacja diagnostyczna
Roman Drzewiecki
Sebastian Chwesiuk


skp@toyota-chorzow.pl
 

 


32 / 34-97-939