Autoryzowany Dealer Toyoty
Czajka-Auto
ul. Strzelców Bytomskich 66D
41-902 Bytom
tel. 32 / 78-77-900 fax. 32 / 78-77-907
ul. Drogowa Trasa Średnicowa 55
41-506 Chorzów
tel. 32 / 34-97-900 fax. 32 / 34-97-907
Aygo

Aygo

 

Yaris 2014

Nowy Yaris

Już od 39 900 zł

Yaris Hybrid 2014

Nowy Yaris Hybrid

Już od 39 900 zł

Aygo Go Fun 2014

Aygo 2014

Już od 33 900 zł

Yaris

Yaris

 

Auris 2013

Już od 56 700zł

Auris Touring Sporting

Już od 65 900 zł

Corolla

Corolla

Już od 62 900 zł

Verso

Verso

Już od 75 990 zł

Avensis

Avensis

Już od 83 900 zł

GT 86

GT 86

Już od 119 900 zł

Prius

Prius Hybrid

Już od 99 900 zł

Prius

Prius Plug-In

Już od 144 900 zł

Prius

Prius Plus

Już od 199 900 zł

Rav4

RAV4

Już od 93 900 zł

Land Cruiser

Land Cruiser

Już od 189 000 zł

Land Cruiser V8

Land Cruiser V8

Już od 399 000 zł

Hilux

Hilux

Już od 89 000 zł

Proace

ProAce

 

promocje Toyota
 

Promocje

Kontakt Chorzów

Telefony (Chorzów):

centrala /32 / 34-97-900
fax. /32 / 34-97-907
dział handlowy /32 / 34-97-902, 922, 923, 925
serwis /32 / 34-97-914 do 917
dział części /32 / 34-97-931 do 932
stacja diagnostyczna /32 / 34-97-939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

Recepcja

Sara Stępień
Anna Krótki
Dominika Kunicka

 

biuro@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-900

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu          Jerzy Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Halina Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Wojtek Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Jacek Czajka
V-ce Prezes Zarządu  Mateusz Malok
V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak
V-ce Prezes Zarządu  Janusz Jabłko

 

j.czajka@toyota-bytom.pl
h.czajka@toyota-bytom.pl
w.czajka@toyota-bytom.pl
jacek.czajka@toyota-bytom.pl
m.malok@toyota-bytom.pl
w.misiak@toyota-bytom.pl
j.jablko@toyota-chorzow.pl

 

 

32 / 34-97-900

Salon

Marcin Łukaszczuk
Maciej Gendera
Mirosław Gładuń
Dominik Rudzki

 

m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl
m.gendera@toyota-chorzow.pl
m.gladun@toyota-chorzow.pl
d.rudzki@toyota-chorzow.pl

 

693-985-502
660-696-882
604-151-951
604-153-353

 

32 / 34-97-923
32 / 34-97-925
32 / 34-97-922
32 / 34-97-904

Samochody używane

Arkadiusz Motyka

 

a.motyka@toyota-chorzow.pl

 

604-452-852

 

32 / 34-97-934

Recepcja serwisu

Klaudia Chilińska

 

recepcja.serwisu@toyota-chorzow.pl

 

604-153-753

 

32 / 34-97-950

Serwis

Adam Mika
Piotr Woźnica
Paweł Klimczyk
Anna Głuszyńska



a.mika@toyota-chorzow.pl
p.woznica@toyota-chorzow.pl
p.klimczyk@toyota-chorzow.pl
a.gluszynska@toyota-chorzow.pl



602-486-586
604-153-953
604-452-652
604-305-902



32 / 34-97-914
32 / 34-97-916
32 / 34-97-918
32 / 34-97-957

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing

Iwona Rosikoń
Agnieszka Pietras

 

kredyty@toyota-chorzow.pl
kredyty@toyota-chorzow.pl

 

604-153-853
602-281-353

 

32 / 34-97-929
32 / 34-97-929

Sprzedaż flotowa

Arkadiusz Lazar
Grażyna Chmiel

 



a.lazar@toyota-chorzow.pl
g.chmiel@toyota-chorzow.pl

 



693-985-509
693-985-504

 



32 / 34-97-921
32 / 34-97-902

 

Administracja flotowa

Jarosław Lorenz


j.lorenz@toyota-chorzow.pl


604-457-657

32 / 34-97-956

Części i akcesoria

Piotr Tomczyk
Bartłomiej Pielorz

 

p.tomczyk@toyota-chorzow.pl
b.pielorz@toyota-bytom.pl

 

604-149-749
604-149-849

 

32 / 34-97-931
32 / 34-97-931

Dział Blacharsko-Lakierniczy

Marek Mołdawa
Dawid Szymański


m.moldawa@toyota-chorzow.pl
d.szymanski@toyota-chorzow.pl


604-452-752 
600-938-238


32 / 34-97-930
32 / 34-97-930

Kontakty z klientami

Hanna Czajka
Natalia Szczyrba
Klaudia Grek

 

hanna.czajka@toyota-bytom.pl
n.szczyrba@toyota-bytom.pl
k.grek@toyota-chorzow.pl



602 281 275
602 281 275
32 / 34 97 958


32 / 34-97-917

Stacja diagnostyczna

Roman Drzewiecki
Sebastian Chwesiuk



skp@toyota-chorzow.pl
 

 


32 / 34-97-939