Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratę

Kontakt - Toyota Chorzów

Telefony (Chorzów):

 

Centrala 32 34 97 900
Fax 32 34 97 907
Dział handlowy 32 34 97 902, 922, 923, 925
Serwis 32 34 97 914 do 917
Dział części 32 34 97 931 do 932
Stacja diagnostyczna 32 34 97 939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

 

Recepcja
Sara Stępień biuro@toyota-chorzow.pl 604 153 753,  32 34 97 900
Anna Krótki
Patrycja Powol
Barbara Tabor

Salon
Marcin Łukaszczuk m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl 693 985 502,  32 34 97 923
Mirosław Gładuń m.gladun@toyota-chorzow.pl 604 151 951,  32 34 97 922
Michał Polowy m.polowy@toyota-chorzow.pl 604 303 965,  32 34 97 905
Łukasz Otowicz l.otowicz@toyota-chorzow.pl 693 985 506,  32 34 97 925
Kierownik: Norbert Kiełbowicz n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl 32 34 97 904

Samochody używane
Dominik Jagielak d.jagielak@toyota-chorzow.pl 604 452 852,  32 34 97 926
Tomasz Kochman t.kochman@toyota-chorzow.pl 693 985 504,  32 34 97 926

Recepcja serwisu
recepcja.serwisu@toyota-chorzow.pl 604 153 753,  32 34 97 955

Serwis
Kierownik: Bartłomiej Pielorz b.pielorz@toyota-bytom.pl 604 149 849
Adam Mika a.mika@toyota-chorzow.pl 602 486 586,  32 34 97 914
Piotr Woźnica p.woznica@toyota-chorzow.pl 604 153 953,  32 34 97 916
Paweł Klimczyk p.klimczyk@toyota-chorzow.pl 604 452 652,  32 34 97 918
Marcin Cupiał m.cupial@toyota-chorzow.pl 604 452 352,  32 34 97 950

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing
Iwona Rosikoń kredyty@toyota-chorzow.pl 604 153 853,  32 34 97 929
Agnieszka Pietras 602 281 353,  32 34 97 929

Sprzedaż flotowa

Arkadiusz Lazar

a.lazar@toyota-chorzow.pl 693 985 509,  32 34 97 921
Adam Szebesta a.szebesta@toyota-chorzow.pl 660 696 882,  32 34 97 936


Administracja flotowa

Jarosław Lorenz j.lorenz@toyota-chorzow.pl 604 457 657,  32 34 97 956

Części i akcesoria
Krzysztof Błaszczyk k.blaszczyk@toyota-bytom.pl 602 281 531,  32 34 97 931
Janusz Stolarz j.stolarz@toyota-chorzow.pl 604 149 749,  32 34 97 931

Dział Blacharsko-Lakierniczy
Kierownik Roman Gajdzik r.gajdzik@toyota-bytom.pl 693 965 501
Marek Mołdawa m.moldawa@toyota-chorzow.pl 604 452 752,  32 34 97 930
Dawid Szymański d.szymanski@toyota-chorzow.pl 600 938 238,  32 34 97 930


Kontakty z klientami

Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl 604 305 554,  32 34 97 917
Klaudia Grek k.grek@toyota-chorzow.pl 604 305 902,  32 34 97 958
Katarzyna Fremel k.fremel@toyota-chorzow.pl 604 453 653,  32 34 97 958
Sylwia Duran s.duran@toyota-chorzow.pl 604 152 652,  32 34 97 917


Stacja diagnostyczna

Mirosław Duda skp@toyota-chorzow.pl 32 34 97 939
Sebastian Chwesiuk

Zarząd Firmy
Prezes Zarządu Jerzy Czajka j.czajka@toyota-bytom.pl

32  34 97 900

V-ce Prezes Zarządu  Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Jacek Czajka jacek.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Mateusz Malok m.malok@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak w.misiak@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Janusz Jabłko j.jablko@toyota-chorzow.pl
Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.